• Benq System bezprzewodowej prezentacji WDC10C KIT 5J.JLD28.E20

Symbol: WDC10C KIT 5J.JLD28.E20
Brak towaru
3740.00
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Kurier GLS 0
Pocztex Odbiór w Punkcie 11
Paczkomaty InPost 12
Pocztex Kurier48 12
Kurier InPost 14
Dostępność Brak towaru
Waga 1.209 kg
Zostaw telefon

InstaShow WDC10C Łatwe w użyciu urządzenie do prezentacji bezprzewodowych USB-C

InstaShow Plug & Play - jeden przycisk, aby uruchomić bezprzewodową prezentację w rozdzielczości full HD
InstaShow WDC10C firmy BenQ to unikalne rozwiązanie działające bez potrzeby instalacji oprogramowania, które pozwala prowadzić prezentację z dowolnego urządzenia z portem USB-C lub Thunderbolt 3. Urządzenie nie wymaga instalacji sterownika i jest kompatybilne z każdą platformą systemu operacyjnego lub sprzętowego*, dzięki temu jest prosty w użyciu.

* Wymagania dotyczące kompatybilności: Port USB-C (z trybem DP Alt Mode) na urządzeniu źródłowym i wejście HDMI na urządzeniu wyświetlającym.

Natychmiastowa komunikacja wizualna i współpraca dla nowoczesnej firmy
Opieranie się zmianom leży w naturze ludzkiej, dlatego też nowa technologia może być nieco zastraszająca. InstaShow nie wymaga wcześniejszego szkolenia wystarczy włączyć urządzenie bezpośrednio do codziennej rutyny i natychmiast rozpocząć udostępnianie. Każdy, kto spróbuje InstaShow, od razu wie, jak wykorzystać go do prezentacji zespołowych. InstaShow to rozwiązanie bezprzewodowe, które wykorzystuje możliwości współpracy w sieci bez dodatkowych inwestycji lub szkoleń. Każdy klient biznesowy, nawet nieposiadający infrastruktury Wi-Fi, może wdrożyć InstaShow, aby pracownicy i goście mogli cieszyć się prostymi i szybkimi prezentacjami bezprzewodowymi bez konieczności konfigurowania ustawień, co pozwala na natychmiastową pracę zespołową i szybkie rezultaty.

Jeden przycisk do rozpoczęcia prezentacji
InstaShow to tylko jeden przycisk stanowiący kompleksowe rozwiązanie sprzętowe, które po prostu podłącza się do źródłowego laptopa. Wystarczy kilka sekund, aby rozpocząć bezprzewodową prezentację. Nie trzeba instalować, konfigurować czy uruchamiać żadnego oprogramowania, co skraca okres przestoju i niewygodną ciszę przed rozpoczęciem produktywnego spotkania.

Podłącz i natychmiast prezentuj
Łatwy do skonfigurowania dla każdego, InstaShow jest gotowy do użycia od momentu jego podłączenia. Znacząco zwiększa wydajność i sprawność firmy, pozwalając maksymalnie 16 użytkownikom połączyć się i zaprezentować po kolei bez typowych opóźnień związanych z podłączniem między prezenterami. Ponadto obsługa zintegrowanego kodowania i dekodowania InstaShow zapewnia płynną prezentację i odtwarzanie wideo niezależnie od systemu operacyjnego oraz możliwości notebooka źródłowego.

Wydajna prezentacja bezprzewodowa z wideo w rodzielczości Full-HD
Nasza ekskluzywna funkcja InstaVideo optymalizuje ustawienia audiowizualne InstaShow, aby móc spontanicznie przełączać się z trybu czystej prezentacji do trybu płynnego wideo z dźwiękiem stereo za naciśnięciem bocznego przycisku. Wszystko to odbywa się bez obsługi IT, bałaganu kablowego czy skomplikowanych ustawień oprogramowania. Osoby prowadzące mogą szybko dostosować się do wyświetlanej zawartości, a użytkownicy z łatwością łączyć tekst, grafiki i wykresy, zdjęcia i filmy wideo, tworząc w ten sposób wydajne spotkanie wszystko to bezprzewodowo w rozdzielczości full HD.

Kompatybilność na każdej platformie
InstaShow umożliwia użytkownikom udostępnianie z szerokiej gamy urządzeń. Treści z laptopów lub innych urządzeń z wyjściem USB-C mogą być prezentowane na dowolnym urządzeniu z wejściem HDMI. Ponadto prezenterzy mogą prywatnie przeglądać lub robić notatki, tworzyć kopie zapasowe danych i monitorować inne aplikacje, jednocześnie dostarczając inspirujące prezentacje z rozszerzonym trybem pulpitu InstaShow zarówno w systemie Windows, jak i OS X.

Bez konieczności instalacji oprogramowania

Wystarczy podłączyć InstaShow do laptopa i jesteś gotowy do bezpiecznego udostępniania. Ponieważ jest to rozwiązanie całkowicie sprzętowe, które nie wymaga żadnego oprogramowania, sterowników ani żadnych plików do pobrania, InstaShow całkowicie eliminuje wiele potencjalnych punktów wejścia, które mogą wykorzystać wirusy i złośliwe oprogramowanie.

Wiarygodna ochrona bezpieczeństwa
InstaShow chroni ważną korporacyjną własność intelektualną przed skutkami ingerencji lub niezamierzonego ujawnienia, zapewniając zrównoważony biznes. 128-bitowe szyfrowanie AES i protokół uwierzytelniania WPA2 gwarantują, że prezentacje są całkowicie bezpieczne. Dzięki temu prezenterzy mogą udostępniać poufne informacje bez obawy o naruszenie bezpieczeństwa. InstaShow obsługuje również HDCP, dając pewność, że zawartość z zarządzaniem prawami cyfrowymi będzie płynnie odtwarzana bez opóźnień, komunikatów o błędach lub przerw.

Proste parowanie i bezproblemowa konserwacja
InstaShow jest gotowy do użycia natychmiast po wyjęciu z pudełka. Ale jeśli chcesz sparować dodatkowe nadajniki z odbiornikiem, proces ten jest niezwykle prosty. Przytrzymaj klawisz parowania na odbiorniku przez 5 sekund, a następnie zrób to samo na nadajniku, a oba urządzenia sparują się automatycznie. Odbiornik może być nawet przełączony w tryb parowania za pomocą zdalnej kontroli sieciowej, jeśli jest zainstalowany na projektorze zamontowanym na suficie lub w inny trudno dostępny sposób.

Inteligentne dopasowanie optymalnej rozdzielczości
Korzystając z EDID, InstaShow automatycznie konfiguruje ustawienia rozdzielczości notebooka źródłowego, aby dopasować urządzenie wyświetlające piksel po pikselu, aby uzyskać doskonałą jakość obrazu, niezależnie od tego, czy jest to projektor, płaski wyświetlacz, monitor lub telewizor. Użytkownicy InstaShow mogą skupić się na spotkaniu, a nie dostosowywać ustawienia rozdzielczości lub zwracać się do działu IT o pomoc.

Stabilne łącze bezprzewodowe
Wyjątkowy, automatyczny wybór kanałów Wi-Fi i funkcje automatycznego ponownego łączenia pozwalają prezenterom zaufać InstaShow, bez obaw o przestoje lub przerwy spowodowane niestabilnymi środowiskami Wi-Fi. Wyposażony w Wi-Fi 802.11ac dla wysokiej prędkości transmisji do 400 Mb / s, InstaShow zapewnia płynną, bezprzewodową transmisję treści Full HD 1080p, bez opóźnień, nawet w środowiskach o dużym natężeniu ruchu.

Szybki czas reakcji prezentacji audio i wideo
Opóźnienie wejściowe mniejsze niż 100ms umożliwia naturalne, precyzyjne ruchy myszy i płynne wykonywanie animacji i przejść PowerPoint dla profesjonalnie wyglądających prezentacji. Prezenterzy korporacyjni i uczestnicy mogą skoncentrować się na spotkaniu z płynnym przepływem i intuicyjnie śledzić ważne punkty wyświetlanych treści.

Świadome działania Eco dla oszczędzania energii

InstaShow oferuje wiele sposobów, dzięki którym użytkownicy mogą oszczędzać energię w świadomych ekologicznie korporacjach. Po pierwsze, funkcja Standby HDMI obniża pobór mocy InstaShow do niemal zera po wyłączeniu podłączonego urządzenia, przedłużając żywotność InstaShow. Po ponownym włączeniu urządzenia wyświetlającego InstaShow budzi się automatycznie bez potrzeby korzystania z oddzielnego pilota. Jest to szczególnie przydatne, gdy InstaShow jest zamontowany na suficie. Ponadto InstaShow można skonfigurować tak, aby przechodził w tryb gotowości sieciowej, gdy nie ma aktywności źródła w ramach zdefiniowanego przez użytkownika limitu czasu, odcinając transmisję HDMI i uruchamiając tryby uśpienia na podłączonych urządzeniach wyświetlających, które po prostu trzeba włączyć ponownie, gdy wznawia się prezentacja lub spotkanie. Zmniejsza to całkowity koszt posiadania firmy nie tylko dzięki oszczędności energii i wydłużonej żywotności urządzenia InstaShow, ale także dzięki ekranom pokojów konferencyjnych, które również nie są używane. Faktycznie, do 50% zużycia energii wyświetlacza* może zostać zaoszczędzone przez InstaShow, aktywując tryb Eco-Blank, gdy jest używany w połączeniu z projektorem BenQ.

Informacje o produkcie
Wskaźnik laserowy Nie
Zasięg 8 m
Komunikacja bezprzewodowa WiFi
Akcesoria w zestawie
 • InstaShow Button
 • Przedłużony kabel USB x1 (15 cm), x1 (80 cm)
 • Oświadczenie dotyczące bezpieczeństwa
 • Instrukcja obsługi
Kolor Czarny
Wymiary

84.5 x 189.55 x 19.9mm

Pozostałe parametry
 • Częstotliwość odświeżania: Do 30 klatek na sekundę, w zależności od środowiska
 • Rozdzielczość wyjściowa: 800 x 600, 1280x720 (720P),1024 x 768 (XGA),1280 x 768,1280x800(WXGA),1280 x 1024,1280 x 960,1360 x 768,1440 x 900,1400 x 1050,1680 x 1050, 1920x1080 (1080p)
 • Rozdzielczość wejściowa: Do 1920x1080
 • Połączenia równoległe: 16 sztuk
 • Audio: Stereo, jakość radiowa 16 bitów 48 KHz
 • Łączność bezprzewodowa: IEEE 802.11ac, 5GHz, 2T2R
 • Bezprzewodowa prędkość przesyłania danych: Do 867Mbps
 • Protokół uwierzytelniania: WPA2 (WPA2-PSK (Klucz PSK) / WPA2-Enterprise)
 • Bezpieczeństwo (szyfrowanie): 128-bitowe AES
 • Obsługiwane platformy: Windows, MAC, Chrome. Wszystkie systemy operacyjne obsługujące standard HDMI 1.4.
Typ gwarancji Gwarancja zewnętrzna
Gwarancja 36 mies.
Wskaźnik laserowy Nie
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
 • Producenci
 • Sklep niedostępny