• CISCO SYSTEMS Moduł Cisco 10GBASE-LR SFP Module

Symbol: SFP-10G-LR=
Brak towaru
3192.00
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 0
Kurier GLS 0
Pocztex Odbiór w Punkcie 11
Paczkomaty InPost 12
Pocztex Kurier48 12
Kurier InPost 14
Dostępność Brak towaru
Waga 0.15 kg
Zostaw telefon
Architektura sieci LAN: 10 Gigabit Ethernet
Informacje dodatkowe: Rodzaj urządzenia: Moduł nadajnik/odbiornik SFP+ Technologia podłączania: Przewodowa Rodzaj okablowania: 10GBase-LR Szybkość transmisji danych: 10 Gbps Długość fali optycznej: 1310 nm Maks. zasięg transmisji: 10 km Interfejsy: 1 x Ethernet 10GBase-LR - LC/PC single-mode x 2 Zgodne sloty: 1 x SFP+ Gwarancja ograniczona - 90 dni Zaprojektowany dla: Cisco Catalyst Switch Module 3012 for IBM BladeCenter Zaprojektowany dla: Cisco Catalyst Switch Module 3110G for IBM BladeCenter Zaprojektowany dla: Cisco Catalyst Switch Module 3110X for IBM BladeCenter Zaprojektowany dla: Cisco Nexus 5010
Możliwość łączenia w stos: nie
Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami: IEEE 802.3ae
Opis ogólny: Moduł Cisco 10GBASE-LR SFP Module
Port PoE: nie
Typ obudowy: Moduł podłączany
Waga (g): 75
Wymiary [G x S x W] (mm): 57 x 13 x 9
Zarządzanie przez WWW (Smart): nie
Zarządzanie z lini poleceń (CLI): nie
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci
  • Sklep zamknięty

Przeprowadzamy chwilowo prace konserwacyjne.  W ciągu kilku dni sklep zacznie być aktywny. Przepraszamy za utrudnienia. Tymczasem zapraszamy do składania zamówień w naszym sklepie w serwisie Allegro.pl lub prosimy o kontakt e-mail (zakupy na podst. proformy itp,): bok@jaynet.pl