• Telelogos Licencja oprogramowania DIGITAL SIGNAGE Windows, 1 klient

Symbol: MDCLRW/0001
Brak towaru
3147.00
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Kurier GLS 0
Pocztex Odbiór w Punkcie 11
Paczkomaty InPost 12
Pocztex Kurier48 12
Kurier InPost 14
Dostępność Brak towaru
Waga 0.15 kg
Zostaw telefon

Oprogramowanie do oznakowania cyfrowego 

Twórz, zarządzaj i rozpowszechniaj swoje treści

Oprogramowanie Media4Display umożliwia, z pełnej przeglądarki internetowej, tworzenie, zarządzanie i dystrybucję treści w sieci ekranów. Media4Display jest dostępny w trybie licencyjnym ( lokalnie ) lub w chmurze (Saas).

Przetestuj rozwiązanie

Stwórz swoje cyfrowe oznakowanie 

Utwórz bibliotekę multimediów i zarządzaj nią 

Biblioteka multimediów Media4Display to biblioteka cyfrowa gromadząca pliki multimedialne i umożliwiająca zarządzanie nimi. Użytkownicy oprogramowania deponują, nagrywają i zarządzają swoimi mediami w publicznej bibliotece multimediów lub w prywatnej bibliotece multimediów. Mogą to być obrazy, filmy, pliki PowerPoint, PDF, HTML, flash itp. 

Twórz slajdy 

Pliki multimedialne mogą być używane, a następnie wyświetlane na pełnym ekranie lub na slajdach wielostrefowych. Slajdy te składają się z nieograniczonej liczby mediów zorganizowanych w obszarach wyświetlania. Każda strefa może być powiązana z tekstem lub rodzajem nośnika (obraz / wideo / strumień itp.). 

Wzbogać swoje treści o zewnętrzne źródła danych 

Dane zewnętrzne mogą być nadawane w czasie rzeczywistym w obszarach slajdu, strony HTML lub przewijanego banera. Te dane zewnętrzne mogą być kanałami RSS, plikami CSV, plikami XML, usługami internetowymi lub bezpośrednio pobrane z bazy danych lub aplikacji innej firmy. 

Planowanie

  • Media4Display pozwala tworzyć sekwencje mediów. Są one planowane zgodnie z kryteriami dat, godzin, grup ekranów, lokalizacji ... i są odtwarzane wielokrotnie na ekranach Twojej sieci. 
  • Sekwencja to lista multimediów i slajdów . Jest przeznaczony do wyświetlania w pętli na ekranach kontrolowanych przez graczy. Dystrybucja każdego nośnika lub slajdu może być uzależniona od daty / godziny, informacji zewnętrznych. 
  • Każda sekwencja może być zaplanowana w pętli lub do natychmiastowego nadawania dla grupy ekranów. 
  • Scentralizowane zarządzanie i lokalny rezygnacja 
  • Scentralizowana komunikacja wewnętrzna, HR, usługi marketingowe, zewnętrzna agencja komunikacyjna itp. Mogą samodzielnie zarządzać wszystkimi transmisjami na zdalnych ekranach, nadając treści z Biblioteki mediów publicznych. 
  • Oprogramowanie Media4Display oferuje również możliwość przekazania tego zarządzania lokalnym współautorom (menedżerom agencji, witryn, sklepów itp.). Ci współautorzy mają uprawnienia zgodnie z ich hierarchicznym poziomem i mogą kontrolować całość lub część treści nadawanych na lokalnych ekranach, wykorzystując treści z ich prywatnej biblioteki mediów. 
Informacje o produkcie
Rodzaj Wirtualizacja
Szczegóły licencji

Licencja na oprogramowanie/KLIENT

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci
  • Sklep zamknięty

Przeprowadzamy chwilowo prace konserwacyjne.  W ciągu kilku dni sklep zacznie być aktywny. Przepraszamy za utrudnienia. Tymczasem zapraszamy do składania zamówień w naszym sklepie w serwisie Allegro.pl lub prosimy o kontakt e-mail (zakupy na podst. proformy itp,): bok@jaynet.pl